Zakład Opieki Zdrowotnej Zdroje

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie rekomenduje firmę Zakład Usług Pralniczych jako godnego polecenia Wykonawcę. Firma należycie wywiązuje się ze zobowiązań wynikających z warunków umowy, której przedmiotem jest świadczenie usług pralniczych wraz z transportem. Naszą współpracę oceniam jako udaną i w pełni satysfakcjonującą. Na podstawie dotychczasowej współpracy polecamy firmę jako solidnego i…

Details

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Niwa

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Niwa w Kołobrzegu współpracuje z Zakładem Usług Pralniczych od 2005 roku. Pralnia w sposób kompleksowy zajmuje się zarówno praniem wodnym, jak i chemicznym. Dotychczasowa, kilkuletnia współpraca pozwala na stwierdzenie, iż usługi realizowane przez pralnię w Mielenku wykonywane są w terminie w sposób należyty.

Details

Polska Żegluga Bałtycka S.A.

Niniejszym potwierdzamy, że Zakład Usług Pralniczych świadczy dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A. w Kołobrzegu usługi nieprzerwanie od 2002 roku. Usługi wykonywane są w sposób należyty, firmę cechuje solidność, fachowość oraz terminowość. Możemy polecić Zakład Usług Pralniczych jako firmę świadczącą usługi na wysokim poziomie.

Details

Hotel New Skanpol

Zakład Usług Pralniczych świadczy usługi dla Hotelu New Skanpol na podstawie wieloletniej umowy. Usługi pralnicze wykonywane są w sposób należyty i terminowo, a stosowane ceny są cenami konkurencyjnymi. Utrzymywanie właściwego standardu świadczenia usług jest powodem kontynuacji współpracy od wielu lat.

Details

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Syrena”

Pragniemy zarekomendować usługi Zakładu Usług Pralniczych. Przebieg naszej dotychczasowej współpracy pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma rzetelna i uczciwa, podchodząca do każdego zlecenie w należyty sposób. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie i zawsze możemy liczyć na szybką obsługę i fachowe doradztwo. Firma jest solidnym i godnym polecenia partnerem.

Details

Sanatorium i Szpital Uzdrownikowy „Mesko”

Sanatorium Uzdrowiskowe „Mesko” w Kołobrzegu współpracuje z Zakładem Usług Pralniczych od 8 lat. Wymienione przedsiębiorstwo świadczy nam usługi pralnicze. Po okresie współpracy możemy polecić Zakład jako przedsiębiorstwo wykonujące zlecone usługi w sposób należyty. Pranie jest odbierane i przywożone terminowo. Jakość prania jest bardzo dobra. Prany asortyment jest sortowany i pakowany w worki foliowe. Ze świadczonych…

Details